Kubrychťárna

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 11

 1. Vladimír Majzlík napsal:

  Tak mě napadá, vážený pane, že to co jste tady vytvořil, to je fakt kus dobrý práce. Za to velký dík. Neuvažujete o vydání knihy? Majzlík

  • Jan Žák napsal:

   Dobrý den pane Majzlíku, děkuji, ale neuvažuji o knize, on ten text a fotografie nejsou moje, poskládal jsem jen kousek historie pro čtenáře, aby se mohli lidé dozvědět i o tomto místě, které je nerozlučně spjato s amerikami.

  • Ivan "Padych" Havlínek napsal:

   Zdravím vás! Tak jako mladý tramp ještě tuhle hospůdku pamatuju v provozu, škoda, že už o odvál čas…

   • Jana Slabá napsal:

    opravdu velká škoda hospůdky.bohužel jsem jí nezažila,ale máme pár metrů od ní chatu.Je tam bez trempů hodně smutno,kraj nádhara ale o pořádnýho kamaráda s kytarou nebo bez ní nenarazíš.škoda…..

 2. vasek. napsal:

  dekuji.moc.pekny

 3. vasek. napsal:

  taky.pamatujeme.v.provozu

 4. Josef Jánoš napsal:

  Jsem rád že patřím mezi ty šťastlivce kteří boudu navštívili . Bylo to roku 1974 a tam jsem poznal bábinku osobně . Sešlo se nás tam tenkrát na padesátku a hráli jsme různé soutěže. Byl to jeden z nejkrásnějších vandrů !!!!! Přeji tímto bábince nekonečnou slávu

 5. Majkl napsal:

  Je jen velika skoda ze to tam ochranari podelali. Vybudovanim cyklostezky kolem lomu Resna slo vsechno do haje! O vikendech jako na Vaclavaku… To ani nemluvim o Alkazaru. Zlate casy kdy v Srbsku fungoval hotel Cesky kras. Ted je vsude bordel a lidi jako sracek. Radeji ted jezdim na Brdy. Na Plesivec moc cykloturistu nastesti nevyjede😀

 6. Vladimír Petr napsal:

  Kubrychtovu boudu jsem zažil, byla to krásná trampská základna, pamatuji, že odtud vyrazilo asi osmdesát tuláků na potlach do Císařské rokle, lepší tramp jsem snad neužil, i policajti se raději stáhli a to už bylo co říci. Tuším, že to bylo v roce 1973. Krásné vzpomínky.

 7. Bob napsal:

  Pamatuju Kubrychtovu boudu, i paní Kubrychtovou. To jsem byl ještě mladíček. Ve velkém lokále byly nástěnné malby od Jeryho. Bohužel vše je pryč. Jinak původní bouda náhodně nevyhořela. K tomu úmyslně pomohli darebáci z ČSOP (Česká svaz ochránců přírody) s tichým souhlasem bývalého předsedy MNV Srbsko, ktrému ta bouda byla solí ve vočích.

 8. Hombre napsal:

  Také si ze 70. let pamatuji jak Kubrychťárnu, tak starou paní Kubrychtovou. Byli jsme tam s osadou v 72. roce, a pak ještě jednou o dva roky později. Tábořili jsme na fleku nad malou Amerikou. Dole u boudy jsme narazili na Kubrycht Boys s veteránem Jeep, právě dováželi paní Kubrychtové pivo v přepravkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *